Specjalista ds. zakupów i gospodarki magazynowej

Specjalista ds. zakupów i gospodarki magazynowej

Jesteśmy międzynarodową firmą produkującą szeroki asortyment folii opakowaniowych m.in. dla przemysłu spożywczego i medycznego. W związku z trwającą realizacją dużego projektu inwestycyjnego dofinansowanego z Unii Europejskiej tworzymy nowe stanowiska pracy. Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko:

 

Specjalista ds. zakupów i gospodarki magazynowej 

 

Branża: Produkcja folii do pakowania żywności

 

Miejsce pracy: Strzebielino (pomiędzy Wejherowem a Lęborkiem) z zapewnionym dojazdem na trasie Lębork - Wejherowo

 

Osoba, która dołączy do naszej organizacji będzie odpowiedzialna za:

 • kontrola stanów magazynowych i surowców produkcyjnych,
 • zakupy surowców oraz materiałów pomocniczych,
 • wdrażanie nowych i okresowa ocena dostawców,
 • sporządzanie dokumentów wewnętrznych,
 • przestrzeganie procedur (ISO, BRC, HACCP, udział w przygotowaniach i uczestnictwo w audytach)

Wymagania:

 • MINIMALNE: znajomość zagadnień z zakresu zakupów, logistyki i dystrybucji, prawo jazdy kat B, swobodna obsługa komputera w zakresie MS Office oraz programów magazynowych, umiejętność sporządzania dokumentów magazynowych.
 • PREFEROWANE: wiedza w zakresie zakupów materiałów produkcyjnych/ produkcji tworzyw sztucznych, znajomość rynku opakowań, znajomość systemu ISO,BRC, HACCP; roczne doświadczenie w pracy w dziale zakupów, logistyki, łańcucha dostaw, wdrażanie/ kwalifikowanie/ocena nowych dostawców, umiejętność kontroli stanów magazynowych pod względem jakościowym i ilościowym, j. angielski komunikatywny, znajomość i doświadczenie w pracy w systemie ERP

 

Oferujemy :

 • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • dofinansowanie do Karty MultiSport,
 • ubezpieczenie grupowe na życie,

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do grona pracowników Eurocast zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres email lub pocztą na nasz adres „EUROCAST” Sp. z o.o., ul. Wejherowska 9, 84-220 Strzebielino z dopiskiem "Specjalista ds. zakupów i gospodarki magazynowej"

lub pocztą na adres:

"EUROCAST" Sp. z o.o., ul. Wejherowska 9, 84-220 Strzebielino z dopiskiem "Specjalista ds. zakupów i gospodarki magazynowej"

CV prosimy przesłać na adres:

w temacie wpisując nazwę stanowiska,

lub pocztą na adres :

EUROCAST Sp. z o.o.,

ul. Wejherowska 9,

84-220 Strzebielino

z dopiskiem zawierającym nazwę stanowiska

 

 

Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku 

 

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych;  tj. Dz. U. z  2016  r.  poz. 922 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Informujemy, że Administratorem danych jest EUROCAST Sp. z o.o. z siedzibą w Strzebielinie przy ul. Wejherowskiej 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.